تو برنامه امتحانات نهایی شهریور ۱۴۰۰ تاریخ و زمان دقیق برگزاری امتحان هر درس مشخص میشه. این برنامه معمولا تو اردیبهشت ماه توسط وزارت آموزش و پرورش به مدارس داده میشه و دانش آموز باید طبقزمان برگزاری امتحاناتنهایی شهریور 1400خودشون رو برای این امتحاناتآماده کنن.

چند سالیه که امتحانای دانش آموزای سال سوم متوسطه رشته های نظری و فنی حرفه ای، دانش آموزان پیش دانشگاهی و دانش آموزای سال دوازدهم به صورت هماهنگ کشوری و نهایی برگزار میشه.برنامه امتحانات نهاییشهریور ۱۴۰۰ هم توسط مرکزسنجش آموزش و پرورش برای کلیه رشته های تحصیلی دوره های مختلف اعلام می شه.

اما زمان برگزاری امتحان نهایی برای دانش آموزا مخصوصا کنکوری ها اهمیت بالایی داره و با داشتن برنامه امتحاناتنهاییمی تونن برنامه ریزی دقیق تری برای امتحانای خودشون و گرفتن یک نمره خوب داشته باشن. پس اگه شما هم جزو دانش آموزایی هستین که می خواین برنامه امتحاناتنهایی شهریور1400رو داشته باشین تا ادامه این مقاله با ما همراه باشین.

برنامه امتحانات نهایی شهریور ۱۴۰۰

بعد از اینکه برنامه امتحان نهایی دانش اموزا توسط آموزش پرورش مشخص میشه، این برنامه به همه مدارس ارسال میشه. مدارس هم برنامه امتحانات نهایی رو بدون هیچ تغییری به دانش آموزایی که موفق به اخذ نمره قبولی تو یک یا چند تا درس تو شهریور ماه نشدن، میدن و یا روی تابلو اعلانات مدرسه نصب می کنن.

برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته ریاضی و تجربی شهریور ماه ۹۹ - ۱۴۰۰ منتشر شد.

در این برنامه تاریخ و ساعت برگزاری هر درس به طور مجزا نوشته شده و دانش آموزا با داشتن این برنامه می تونن برنامه ریزی لازم رو برای مطالعه هر درس داشته باشن.

با توجه به اینکه کارت ورود به جلسه امتحان نهایی به صورت اینترنتی منتشر میشه، برای دریافت این کارت خوندن مقاله زیر پیشنهاد میشه.

بیشتر بخوانید:دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته ریاضی و تجربی شهریورماه ۹۹ - ۱۴۰۰​منتشر شد.

ساعت 8 صبح
روز تاریخ امتحان ریاضی فیزیک علوم تجربی
دوشنبه 1400/6/8 تعلیمات دینی 3 (دینی،اخلاق و قرآن) تعلیمات دینی 3 (دینی،اخلاق و قرآن)
چهارشنبه 1400/6/10 علوم اجتماعی علوم اجتماعی
شنبه 1400/6/13 فیزیک 3 فیزیک 3
دوشنبه 1400/6/15 سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت
چهارشنبه 1400/6/17 شیمی 3 شیمی 3
شنبه 1400/6/20 حسابان 2 زیست شناسی 3
دوشنبه 1400/6/22 فارسی 3 فارسی 3
چهارشنبه 1400/6/24

زبان خارجی 3

(زبان انگلیسی (3) زبان آلمانی و زبان فرانسه و زبان ناشنوایان)

زبان خارجی 3

(زبان انگلیسی (3) زبان آلمانی و زبان فرانسه و زبان ناشنوایان)

شنبه 1400/6/27 ریاضیات گسسته ریاضی3
دوشنبه 1400/6/29 هندسه 3 ---------
چهارشنبه 1400/6/31

عربی، زبان قرآن 3

عربی، زبان قرآن 3

برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان ، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی شهریور ماه ۹۹ - ۱۴۰۰

ساعت 8 صبح
روز تاریخ امتحان ریاضی فیزیک علوم تجربی
دوشنبه 1400/6/8 تعلیمات دینی 3 (دینی،اخلاق و قرآن) علوم معارف اسلامی 3
چهارشنبه 1400/6/10 جامعه شناسی 3 احکام 3
شنبه 1400/6/13 عربی 3 تاریخ 3
دوشنبه 1400/6/15 سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت
چهارشنبه 1400/6/17 علوم و فنون ادبی 3 علوم و فنون ادبی 3
شنبه 1400/6/20 فلسفه 2 فلسفه 2
دوشنبه 1400/6/22 فارسی 3 فارسی 3
چهارشنبه 1400/6/24

زبان خارجی 3

(زبان انگلیسی (3) زبان آلمانی و زبان فرانسه و زبان ناشنوایان)

زبان خارجی 3

(زبان انگلیسی (3) زبان آلمانی و زبان فرانسه و زبان ناشنوایان)

شنبه 1400/6/27 ریاضی و آمار 3 ریاضی و آمار 3
دوشنبه 1400/6/29 جغرافیا 3 جغرافیا 3
چهارشنبه 1400/6/31

تاریخ 3

عربی 3

برنامه امتحانات نهایی شهریور 1400 که در جداول بالا عنوان شده است بر اساس آخرین مصوبات و برنامه ریزی های وزارت آزموش و پرورش کشور ارائه شده است. در صورت ایجاد هر گونه تغییر در تاریخ های ذکر شده در این قسمت اطلاع رسانی شده و جداول به روز رسانی خواهند شد.

برای اطلاع از حذفیات امتحان نهایی خوندن مقاله زیر بهتون پیشنهاد میشه.

بیشتر بخوانید :حذفیات امتحان نهایی

مشاوره برنامه امتحانات نهایی شهریور ۱۴۰۰

تغییر در شرایط استان های مختلف کشور در مواجهه با ویروس کرونا باعث شده که برگزاری امتحانات پایه نهم به صورت استانی و بر اساس برنامه ریزی های مربوط به مسئولین آموزش هر منطقه اجرا و برگزار بشه. با توجه به موارد عنوان شده در این بخش برنامه های امتحانی پایه نهم هر استان برای امتحانات و آزمون ها شهریور 1400 به محض انتشار به صورت جداگانه ارائه میشه.

دانش آموزان باید در زمان اعلام شده برای دریافت نتایج امتحانات نهایی به سامانه مربوطه مراجعه کنن و از نتیجه آزمون خود اطلاع پیدا کنن تا در صورت وم به موقع بتونن اعتراض خود را نسب به نمره دریافتی در سامانه ثبت کنن.

اگه سوالی در موردبارم بندی امتحانات نهایی ریاضی، تجربی و انسانی، تاریخ و زمان برگزاری هرامتحانو یابرنامه امتحانات نهایی شهریور ۱۴۰۰رو دارین می تونین از هر جای ایران که هستین از کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلیتحصیلیکوکمک بگیرین. شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنیتحصیلیکوبا این کارشناسا در ارتباط باشین.

در ادامه بخوانید :اعلام نتایج امتحانات نهایی

آخرین اخبار مرتبط با برنامه امتحانات نهایی

21 اردیبهشت 1400

به علت تقارن تاریخ 27 اردیبهشت ماه با تعطیل رسمی کلیمیان، امتحان درس ادیان الهی (3) دانش آموزان اقلیت های دینی پایه دوازدهم یک روز زودتر و در روز یکشنبه 26 خرداد 1400 برگزار خواهد شد.

سوالات متداول


1- ✔️ آیا برنامه امتحان نهایی توسط خود مدرسه تعیین میشه ؟

✔️ خیر ، همون طور که تو این مقاله گفتیم این برنامه توسط آموزش و پرورش برنامه ریزی میشه .

2- ✔️ چه جوری می تونیم به برنامه امتحانات نهایی دسترسی داشته باشیم ؟

✔️ این برنامه توسط مدارس به دانش آموزا داده میشه که البتهما هم لینک دانلود برنامه امتحان نهایی رو تو این مقاله گذاشتیم .

3- ✔️ دانش آموزا چه جوری می تونن از زمان و تاریخ دقیق برگزاری امتحانات نهاییشون با خبر بشن ؟

✔️ برای اطلاع از زمان و تاریخ دقیق هر امتحان باید برنامه امتحان نهایی رو چک کنن که این برنامه رو هم می تونن ازمدرسه بگیرن و هم از این مقاله دانلود کنن .

منبع : برنامه دروس امتحان نهایی

راه اندازی نسخه ویندوز شبکه شاد

آغاز ثبت نام دانش آموزان دوره متوسطه در برنامه شاد

برنامه امتحانات نهایی

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کارشناسی ارشد

تاثیر حذفیات منابع درسی دوزادهم در برنامه ریزی کنکور ۹۹

برنامه ریزی درسی

برنامه ,نهایی ,زبان ,امتحانات ,امتحان ,دانش ,1400 6 ,امتحانات نهایی ,برنامه امتحانات ,امتحان نهایی ,3 زبان ,برنامه امتحانات نهایی ,امتحانات نهایی شهریور ,برنامه امتحان نهایی ,پایه دوازدهم روزانه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
مقالات حرفه اي کتابخانه عمومی دانشمند تهران تفریحات سالم مجله اینترنتی رودخانه ماه kiismaylove کتاب/جزوه/پاورپوینت/تحقیق/نمونه سوال/جزوه دانشگاهی زویپ سرور جویباران روان